Majewska: z MSL Warsaw do On Board PR

dodano: 
04.06.2014
komentarzy: 
0

Do zespołu agencji dołączyła Małgorzata Majewska, która objęła stanowisko  dyrektora ds. obsługi klienta w dziale Brand & Entertainment.

Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za doradztwo strategiczne, zarządzanie programami komunikacji dla wybranych klientów, a także za koordynacje prac przy projektach nowobiznesowych.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu On Board PR, pracowała w MSL Warsaw (Publicis Groupe), gdzie zajmowała się doradztwem strategicznym oraz zarządzaniem programami komunikacji dla kluczowych klientów. Była odpowiedzialna m.in. za stworzenie działu Praktyki Konsumenckiej oraz zbudowanie i rozwijanie kompetencji agencji w obszarze social media. Współtworzyła również hub dla regionu CEE.

Z branżą PR Majewska związana jest od 14 lat. Specjalizuje się w realizacji programów komunikacji marek i firm, kampanii edukacyjnych, CSR, budowaniu relacji z interesariuszami oraz komunikacji kryzysowej dla klientów z różnych sektorów, a w szczególności dla FMCG, handlu detalicznego i nowych technologii. Współtworzyła i realizowała wyróżniane w Polsce i za granicą projekty z zakresu influencer marketingu.

Jak dowiedziało się PRoto.pl, MSL Warsaw nie planuje zatrudnić nikogo na miejsce Majewskiej. Nie informuje także, kto w tej chwili przejął jej obowiązki. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin