piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryMalwina Pająk Communication Managerką w El Padre

Malwina Pająk Communication Managerką w El Padre

Do El Padre – agencji marketingowej specjalizującej się w eventach – w marcu 2024 roku dołączyła Malwina Pająk. Objęła nowo utworzone stanowisko Communication Managerki.

W nowej roli Malwina Pająk zajmuje się prowadzeniem zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji agencji, koordynacją działań promocyjnych oraz zarządzaniem mediami społecznościowymi i stronami agencji. Wspiera ponadto zespół kreacji – odpowiada za tworzenie i realizowanie koncepcji kreatywnych oraz szeroko rozumiany copywriting.

Pająk ma dwudziestoletnie doświadczenie w branży mediów i marketingu. Przez ostatnie pięć lat pracowała na stanowisku copywriterki i dziennikarki w spółce medialnej AGORA. Publikowała m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Logo” i „Wyborczej”, odpowiadała również za koncepcje kreatywne dla wielu tytułów AGORY. Wcześniej pracowała po stronie agencji If Nation Group czy Feno. Przygotowywała k wówczas kampanie dla marek takich jak Electrolux, Durex, Jack Daniel’s, Wizz Air czy Haribo.

Pająk jest również publicystką i pisarką – wydała powieści „Lukier” (Znak Literanova) i „Wstręt” (Wydawnictwo Otwarte). Pracuje nad trzecią książką. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj