Marcin Prokop założył agencję. Współpracują z nim m.in.: Paweł Potoroczyn i Artur Kurasiński

dodano: 
01.09.2015
komentarzy: 
0

Dziennikarz TVN założył agencję mówców motywacyjnych Powerspeech.pl.  Za operacyjne zarządzanie firmą będzie odpowiadać jego brat, Sebastian Prokop.

Jak informuje Maricn Prokop, „ agencja jest odpowiedzią na pogłębiający się kryzys przywództwa i autorytetów z jednej strony oraz rosnące, społeczne zapotrzebowanie na samorozwój i doskonalenie się z drugiej“. Powerspeech.pl kieruje swoje działania przede wszystkim do firm i agencji, które organizują wewnętrzne eventy.  

Współpracę z agencją podjęli dotychczas m.in. psycholog prof. Rafał Ohme, animator kultury i dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza Paweł Potoroczyn, coach biznesu Miłosz Brzeziński, były dowódca GROM gen. Roman Polko, wielokrotny rajdowy mistrz Polski i mistrz Europy Krzysztof Hołowczyc, dziennikarka Dorota Wellman, kompozytor Piotr Rubik, motywująca do zdrowego trybu życia Beata Sadowska, analityk rynku nowych technologii Artur Kurasiński oraz konsultant rozwoju start up-ów Grzegorz Albrecht. Powerspeech.pl rezprezentuje również na wyłączoność dziennikarza i publicystę, Szymona Hołownię.

Za operacyjne zarządzanie agencją oraz booking mówców odpowiada Sebastian Prokop, do tej pory zajmujący się prowadzeniem eventowego impresariatu artystycznego. (mw)

fot. A. Belina-Brzozowski

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin