.

Maria Buszman przewodniczącą Rady Nadzorczej PSPR

dodano: 
17.03.2023
komentarzy: 
0

17 marca 2023 roku Polskie Stowarzyszenie Public Relations ogłosiło, że przewodniczącą Rady Nadzorczej organizacji została Maria Buszman, prezeska Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie oraz wykładowczyni. Po raz pierwszy w historii funkcję tę pełni kobieta – przekazuje PSPR. Wiceprzewodniczącym został Bartosz Milczarczyk, który w tym roku dołączył do Rady Nadzorczej.

Nowy skład Rady Nadzorczej PSPR, podobnie jak nowy zarząd stowarzyszenia, wybrano 4 marca 2023 roku. Prezesem PSPR został Cyprian Maciejewski, który przejął stery stowarzyszenia od Luizy Jurgiel-Żyły. Wiceprezeskami zostały Roksana Obuchowska i Żaneta Przybylska. W zarządzie znaleźli się także Renata Poreda i Mykhailo Krasiuk.

Skład Rady Nadzorczej PSPR w kadencji 2023-2025 to z kolei Maria Buszman (przewodnicząca),  Bartosz Milczarczyk, wicedyrektor Stołecznego Biura Turystyki (wiceprzewodniczący), oraz Anna Kiryjow-Radzka (prezes Stowarzyszenia „PRom”), Michał Sobiło (właściciel agencji Icon Strategies) i Mateusz Witczyński (rzecznik prasowy Urzędu dzielnicy Wola miasta stołecznego Warszawy, doradca).

Dr Maria Buszman w PSPR działa od wielu lat. „Włożyłam w rozwój naszej branży i jej profesjonalizację wiedzę, energię i dużo serca” – przyznaje. „Jestem pewna, że zarówno osoby, które będą działać w Zarządzie i Radzie, jak i inni członkowie PSPR są gwarantem świetnej współpracy oraz dalszej promocji najwyższej jakości standardów pracy w branży PR” – mówi Buszman.

Bartosz Milczarczyk dopowiada również, że wierzy, iż nowe władze PSPR przyczynią się do dalszego rozwoju organizacji i integracji całej branży.

Zarząd i Rada Nadzorcza Polskiego Stowarzyszenia Public Relations wybierane są na dwa lata i pełnią swoje funkcje pro bono. 

Radę nadzorczą minionej kadencji stanowili: Maria Buszman, Anna Kiryjow-Radzka, Jan Matysik (prezes zarządu agencji Cumulus PR), Michał Sobiło, Mateusz Witczyński. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin