.

 

Marta Kopcik Group Communications Managerem Grupy CANPACK

dodano: 
24.07.2018
komentarzy: 
0

Z początkiem lipca 2018 roku Marta Kopcik objęła nowo utworzone stanowisko Group Communications Managera Grupy CANPACK, globalnego producenta aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek i zamknięć koronowych.

Będzie odpowiadać za opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, w tym za działania wizerunkowe, media relations, komunikację aktywności sponsoringowej i CSR oraz elementy employer brandingu i działania w mediach społecznościowych.

Kopcik ma trzynastoletnie doświadczenie w branży komunikacyjnej. W ciągu ostatnich dwóch lat prowadziła działalność konsultingową, w ramach której realizowała projekty komunikacyjne dla Dasault Systèmes i Criteo oraz współpracowała z Ogilvy PR. Wcześniej pełniła funkcję Marketing Communications Coordinatora w europejskiej siedzibie firmy Rakuten Kobo w Luksemburgu, gdzie odpowiadała za rozwój i implementację strategii komunikacji marketingowej firmy w Niemczech, Holandii, Francji i Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywała też w agencji Partner of Promotion, gdzie zarządzała projektami komunikacyjnymi takich firm jak: Samsung, Motorola, Logitech, Procter&Gamble, Xerox czy Bacardi Martini. (pp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin