.

 

Martin Stysiak został ekspertem ds. public affairs w Play

dodano: 
09.09.2020
komentarzy: 
0

Od września 2020 roku Martin Stysiak pełni funkcję eksperta ds. public affairs w Play. Na nowo utworzonym stanowisku wspiera politykę publiczną spółki w zakresie rozwoju sieci oraz procesu inwestycyjnego na szczeblu centralnym i lokalnym. Do jego zadań należy także dbanie o relacje z lokalnymi społecznościami i współpraca z mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci na poziomie regionalnym.

Poprzednio Stysiak przez ponad trzy lata pełnił funkcję rzecznika prasowego i szefa wydziału komunikacji w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Wcześniej był też związany z agencją MSL. Pracował też w Gazecie Wyborczej, gdzie przez ponad pięć lat był dziennikarzem działu gospodarczego, specjalizującym się w tematyce telekomunikacji oraz mediów. Studiował socjologię i dziennikarstwo na warszawskiej uczelni Collegium Civitas oraz podyplomowo mechanizmy funkcjonowania strefy euro na Uniwersytecie Warszawskim.

Jak informuje Play, utworzenie stanowiska eksperta ds. public affairs w Play wynika z powstania w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin