.

 

Martis Consulting EduPartnerem GPW

dodano: 
07.05.2008
komentarzy: 
0

Agencja Martis Consulting otrzymała status „GPW EduPartner Dobre Praktyki”. Na mocy umowy podpisanej 5 maja 2008 r. z warszawską giełdą, może posługiwać się tym tytułem i znakiem.

Martis Consulting w ocenie GPW posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie uprawniające do edukowania o zasadach Dobrych Praktyk w spółkach giełdowych. W zespole agencji 6 osób prowadzi zamknięte i otwarte wykłady, m.in. na ten temat.

Oprócz Martis Consulting EduPartnerami warszawskiej giełdy są: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Gdański, Polski Instytut Dyrektorów i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, które zostały wybrane w konkursie zorganizowanym przez Giełdę w listopadzie 2007 pod hasłem „GPW EduPartner Dobre Praktyki”.

Jak mówi Dariusz Marszałek, zajmujący się PR-em GPW: „Jury konkursu biorąc pod uwagę dobrze przygotowaną aplikację oraz bogatą propozycję działań edukacyjnych w zakresie Corporate Governance warunkowo przyznało tytuł EduPartnera również firmie Martis Consulting. Warunkiem dołączenia do listy EduPartnerów była dobra ocena pierwszych przedsięwzięć zorganizowanych przez firmę Martis Consulting. Działania podjęte przez Martin Consulting zostały pozytywnie ocenione przez Giełdę”.

Zapewnia on także, że inne agencje mogą również składać aplikacje; muszą się tylko wykazać doświadczeniem i historią prowadzenia działań wspierających upowszechnianie wiedzy o corporate governance. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin