.

 

Martyna Bardecka nową PR & Influencer Marketing Specialist w SEC Newgate CEE

dodano: 
30.08.2021
komentarzy: 
0

Zespół agencji SEC Newgate CEE powiększył się w ostatnim czasie. W lipcu 2021 roku jego szeregi zasiliła Martyna Bardecka, która objęła stanowisko PR & Influencer Marketing Specialist.

Martyna Bardecka prowadzi działania dla klientów z obszaru Consumer & Lifestyle: Tatuum, My’Bio oraz Herbal Care Kids, a także marek z portfolio Laboratorium Kosmetycznego Farmona. Jej zadaniem jest także wspieranie konsultantów w zakresie współpracy z influencerami w pozostałych projektach prowadzonych przez agencję.

Bardecka ma czteroletnie doświadczenie w obsłudze klienta, działaniach PR-owych i influencermarketingowych, które zdobyła w marce modowej RISK Made in Warsaw. Jest absolwentką kierunków finanse i księgowość na Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie oraz fotografia i multimedia na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Ukończyła także kurs stylizacji oraz dziennikarstwa modowego w Fashion Project, a obecnie realizuje studia z zakresu dziennikarstwa i mediów na Uniwersytecie Warszawskim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin