Mateusz Brzeźniak i Klaudia Mękal na nowych stanowiskach w agencji Arskom

dodano: 
15.02.2019
komentarzy: 
0

Z początkiem lutego 2019 roku Mateusz Brzeźniak i Klaudia Mękal awansowali w agencji Arskom.

Mateusz Brzeźniak rozpoczął pracę na stanowisku Senior Account Executive’a. Jest liderem kampanii marketingowych promujących aktywność fizyczną wśród dzieci, m.in. „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, „Drużyna Energii” oraz „Rusz się z Kubusiem!”. Do Arskomu dołączył w listopadzie 2016 roku.

W przeszłości Brzeźniak pracował jako dziennikarz i był związany m.in. z Gazetą Wyborczą, Radiem ZET, „FourFourTwo Polska” oraz z Pogonią Szczecin. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Szczecińskim.

Klaudia Mękal awansowała natomiast na stanowisko Account Executive’a. Odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych dla kampanii „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” oraz „Drużyna Energii”. Z Arskomem związana jest od listopada 2017 roku.

Mękal doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując przy organizacji wydarzeń sportowych, w tym Finału Ligii Mistrzów UEFA 2016 w Mediolanie czy Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Jako prezes Koła Naukowego Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowała m.in. Konferencję Naukową Młodzi o Sporcie. Jest studentką kierunków zarządzanie mediami i zarządzanie w sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kierunku International Leisure Management na Breda University of Applied Sciences. Mękal to też absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin