Messenger Day. Początkowo tylko w Polsce

dodano: 
04.10.2016
komentarzy: 
0

Facebook wprowadza w Messengerze funkcję podobną do Snapchata i Instagram Stories. Będzie testowana w Polsce – informuje techcrunch.com.

Jak czytamy, nowa funkcja, czyli Messenger Day, pozwala dodawać materiały, które znikną po 24 godzinach. Do „Dnia” można dodawać zdjęcia, filmy, naklejki czy tekst. Opublikowane za pomocą tej funkcji treści są dostępne dla wszystkich znajomych z Facebooka, a nie kierowane do konkretnej osoby czy grupy. Materiały są wyświetlane w kolejności chronologicznej, wyświetlają się przez około 10 sekund.

Źródło: techcrunch.com

Dalej czytamy, że nowa funkcja pojawi się w aplikacji Messenger, a materiały będą widoczne nad listą rozmów. Z kolei odpowiedzi będą wyświetlane w rozmowie na Messengerze z informacją, że jest to odpowiedź na konkretny materiał. Messenger Day to funkcja dostępna na smartfonach, w przeglądarce Messenger pozostaje bez zmian.

Nowa funkcja Messengera pojawi się w pierwszej kolejności tylko w Polsce. Jak czytamy, później może zostać wprowadzona na innych rynkach – czytamy. (mb)

Źródło:

techcrunch.com, Facebook “Messenger Day” is the chat app’s new Snapchat Stories clone, 30.09.2016
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin