wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościMichał Majewski przechodzi z dziennikarstwa do PR. Będzie pracować z Igorem Jankem

Michał Majewski przechodzi z dziennikarstwa do PR. Będzie pracować z Igorem Jankem

Były szef działu śledczego Wprost rozpoczyna współpracę z agencją strategicznego doradztwa komunikacyjnego – Bridge. Będzie tam odpowiadać za tworzenie raportów specjalnych dla klientów. Analiza dotyczyłaby kontekstów personalnych, gospodarczo-politycznych, podejmowanych działań czy rozwiązań.

Partnerami w Bridge są trzej byli dziennikarze: Piotr Bazylko, Igor Janke i Piotr Wysocki. O transferze do branży PR Michał Majewski poinformował na Twitterze:

fot. Twitter

Majewski w swoim poprzednim zawodzie pracował przez 23 lata.  W tym czasie publikował teksty w Rzeczpospolitej, Dzienniku, Wprost i Kulisach24. Jest autorem i współautorem książek: „Daleko od Wawelu”, poświęconej prezydenturze Lecha Kaczyńskiego, „Daleko od miłości” o rządach Donalda Tuska, biografii generała Waldemara Skrzypczaka, a także książki „Zawód Szpieg”. Wszystkie te pozycje powstały przy współpracy z Pawłem Reszką. Wspólnie z Sylwestrem Latkowskim napisał „Aferę Podsłuchową”, samodzielnie zaś książkę o kulisach pracy Biura Ochrony Rządu i wywiad-rzekę z Pawłem Piskorskim pod tytułem „Między nami liberałami”.

Jest czterokrotnym laureatem nagrody Grand Press w kategorii: dziennikarstwo śledcze, dwukrotnym laureatem nagrody MediaTory, laureatem „Wolności Słowa”, nagrody głównej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. (mw)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj