.

Michał Olbrychowski szefem Deloitte Communications

dodano: 
11.05.2016
komentarzy: 
0

Deloitte poszerza ofertę o konsulting w zakresie komunikacji korporacyjnej. Zespołem pokieruje Michał Olbrychowski, który przez ostatnie trzy lata był dyrektorem zarządzającym Havas PR Warsaw. Z agencją był związany od 2006 roku. Wcześniej pracował m.in. w Mmd Corporate, Public Affairs and Public Relations Consultants (obecnie Grayling) oraz Compress.

Nowa linia usług – Deloitte Communications –  skupia się na strategicznym doradztwie w zakresie komunikacji z naciskiem na zrozumienie jej wpływu na reputację organizacji oraz wsparcie procesów biznesowych. Oferta będzie oparta na dwóch filarach: Reputation i Influence. Deloitte Communications zajmie się m.in. komunikacją podczas procesu zmian (na przykład po fuzjach i przejęciach), komunikacją kryzysową czy budowaniem wizerunku pracodawcy (employer branding). Deloitte Communications podejmie współpracę z Sustainability Consulting Central Europe w celu stworzenia oferty na rynek polski i Europy Środkowej.

Obowiązki Olbrychowskiego w Havas PR Warsaw przejęła Katarzyna Kamińska, prezes agencji. Stanowiska prezesa i dyrektora zarządzającego zostały bowiem połączone. Kamińska prezesem agencji jest od 2003 roku. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin