.

Michał Zębik na nowym stanowisku w Good One PR

dodano: 
09.03.2022
komentarzy: 
0

Na stanowisko Senior Account Managera w Good One PR awansował w lutym 2022 roku Michał Zębik.

W nowej roli kieruje pracą zespołu odpowiedzialnego za projekty z obszaru B2B, wśród których są obecnie działania m.in. dla firmy konsultingowej Kearney, niezależnego operatora pocztowego Speedmail, firmy z dziedziny zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów Würth Polska, specjalizująca się w obszarze membran dachowych firma Dorken Delta czy spółka Columbus Polska, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą kawy oraz akcesoriów do jej parzenia. Zębik odpowiada za rozwój działu, realizację całościowych strategii PR dla polskich i zagranicznych marek, doradztwo w zakresie komunikacji korporacyjnej i udział w postępowaniach przetargowych. Wśród jego zadań jest także prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń.

Poprzednio Zębik pełnił w agencji funkcję Account Managera. W Good One PR pracuje od maja 2018 roku. Wcześniej pracował z kolei w Teatrze STU w Krakowie, gdzie realizował projekty marketingowe i koordynował współpracę między działami promocji i sprzedaży. Karierę zawodową zaczynał w agencji marketingowej Demo Effective Launching. Zajmował się również działaniami PR związanymi z branżą turystyczną i piwowarską.

Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją PR na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz politologię ze specjalizacją stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin