Minister Mucha zatrudniła doradcę od PR-u

dodano: 
03.04.2012
komentarzy: 
1

Katarzyna Kochaniak, specjalista ds. public relations, została nowym doradcą Joanny Muchy. Zajmie się szeroko rozumianą komunikacją, w tym kontaktami z mediami.

Kochaniak poprzednio pracowała jako specjalista ds. PR Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Wcześniej zajmowała to samo stanowisko w Polskim Związku Koszykówki. Na swoim koncie ma także współpracę m.in. z redakcją sportową Radia BBC, Magazynem Olimpijskim oraz portalem e-basket.pl. Związana była także z Instytutem Dziennikarstwa UW, gdzie pełniła funkcję Pełnomocnika Dyrektora ds. Promocji i PR.

Od momentu objęcia urzędu minister Joanna Mucha nie ma dobrej prasy. W czasie spotkania, dotyczącego organizacji meczu o Superpuchar między Wisłą Kraków a Legią Warszawa Mucha miała zapytać „kto w ogóle wybrał drużyny do tego meczu?”. Natomiast, kiedy mecz nie doszedł do skutku dziękowała stronom i PZPN za zaangażowanie. Media rozpisywały się także o Marku Wieczorku, który został wiceprezesem Centralnego Ośrodka Sportu. Według „Wprost” Wieczorek nie miał doświadczenia w zarządzaniu ośrodkami sportowymi. Znany głównie jako członek jury wyborów Miss Polski Nastolatek oraz właściciel salonów fryzjerskich, z których usług korzystała minister. Mucha jednak wysoko oceniła jego kwalifikacje. Na konferencji prasowej twierdziła, że idealnie nadaje się na funkcję wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Jednocześnie przyznała, że zna się z nim osobiście i zapewniła, że ich znajomość nie miała z tą nominacją nic wspólnego.Wieczorek zrezygnował ze stanowiska na początku marca. (kg)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
04.04.2012
14:24:51
karol
(04.04.2012 14:24:51)
nic nie uratuje muchy przed pajakiem lub jakims dziobem. To kwestia czasu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin