Młode i zdolne, lecą do Londynu i Brukseli

dodano: 
01.06.2012
komentarzy: 
0

Uczestnicy finału wraz z juroramiZakończyła się IX edycja konkursu PRaktykuj za granicą, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów. Trójka zwycięzców to studentki z Krakowa, Warszawy i Rzeszowa, ich nagrodą są wakacyjne staże w Londynie i Brukseli w agencjach Fleishman-Hillard, Burson-Marsteller i LEWIS PR. Tegoroczny konkurs był poświęcony działaniom Fundacji ITAKA.

W czwartek 31 maja jury PRaktykuj za granicą spotkało się z siedmioma finalistami, aby obejrzeć ich prezentacje na żywo i wyłonić zwycięzców konkursu. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Krakowska, z Uniwersytetu Jagiellońskiego, na drugim znalazła się Anna Rzeźnik z Uniwersytetu Warszawskiego, a na trzecim Kinga Ostaszewska, studentka w NKJO Promar International.

Laureatki konkursu(od lewej):Magdalena Krakowska, Anna Rzeźnik, Kinga OstaszewskaPozostali finaliści otrzymali wielkie pluszowe niezapominajki od Joanny Gogolińskiej z Fundacji ITAKA. Niezapominajki to symbol Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego - mogą się kojarzyć z zadaniem, jakie stało przed uczestnikami konkursu, czyli przygotowaniem strategii komunikacji skierowanej do nastolatków, które myślą o ucieczce z domu.

Organizator konkursu, Instytut Monitorowania Mediów, pogratulował zwycięzcom i wręczył laureatce pierwszego miejsca nagrodę pieniężną, a wszystkich studentów, którym nie udało się zająć miejsca na podium zaprosił do udziału w kolejnej, jubileuszowej edycji.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin