Mobilne biuro

dodano: 
07.08.2007
komentarzy: 
0

Katarzyna Tołwińska i Przemek Maciążek są odpowiedzialni za obsługę prasową „Ekspedycji Szlakiem Benedykta Polaka”. Tołwińska odpowiada za kontakty z dziennikarzami w Warszawie, a Maciążek kieruje mobilnym biurem prasowym na trasie wyprawy.
Odpowiada on także za współpracę ze sponsorami projektu. Prowadził on podobny projekt dwukrotnie podczas BIELUGA Expedition 2005 i 2006. Maciążek jest m.in. współtwórcą Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej Penetrator. Tołwińska zaś jest rzecznikiem prasowym Lotniska Kętrzyn Wilamowo oraz kilku międzynarodowych imprez lotniczych, zajmuje się doradztwem; jest trenerem w zakresie komunikacji i relacji z mediami. Organizowała projekt BIELUGA Expedition.

Trasa Ekspedycji, która wyruszyła 4. sierpnia z Warszawy, wiedzie przez Ukrainę, Rosję, Kazachstan, Kirgistan i Mongolię, a udział w niej biorą m.in. Krystyna Czubówna i Beata Pawlikowska. Wyprawa ma na celu popularyzację postaci Benedykta Polaka, który z Janem di Piano Carpinim dotarł na dwór mongolskiego chana na ćwierć wieku przed Marco Polo. Na podstawie ekspedycji powstanie film dokumentalny i kilkadziesiąt relacji z podróży. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin