Monika Frydrych odpowiada za PR Zalando w Europie Środkowo-Wschodniej

dodano: 
21.10.2021
komentarzy: 
0

Monika Frydrych od sierpnia 2021 roku pracuje w Zalando. Jako Senior PR Manager Eastern Europe prowadzi zespół odpowiedzialny za działania public relations na dziesięciu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry i Rumunia). 

Frydrych ma ponad 11 lat doświadczenia jako PR i Influencer Marketing Managerka. Zajmowała się strategicznym projektowaniem komunikacji dla globalnych marek sektora beauty i fashion, takich jak Chloe, Miu Miu, Rimmel, Bourjois, L’Oreal Paris czy Adidas, a także dla marek luksusowych, nastawionych na ekspansję na nowych rynkach.

Przed dołączeniem do Zalando przez sześć lat pracowała jako Influencer Marketing Manager Eastern Europe w firmie kosmetycznej Coty, gdzie odpowiadała za działania z zakresu PR-u  i influencer marketingu. Karierę zawodową zaczęła w dziale PR L’Orèal Paris, a kontynuowała w perfumeriach Douglas.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystką Unversiteit Antwerpen w Belgii. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin