.

Nowa zakładka na LinkedInie pozwoli wyróżnić zawodowe osiągnięcia

dodano: 
20.02.2020
komentarzy: 
0

LinkedIn wprowadza nową zakładkę, w której będzie można pochwalić się próbkami swojej pracy – podaje socialmediatoday.com. Jak czytamy, „Polecane” ma być sposobem na potwierdzenie swoich umiejętności i doświadczenia.

W wersji na telefony komórkowe nowa funkcja ma pokazywać się na górze profilu, od razu nad sekcją z ostatnią aktywnością. Czytamy, że będzie można umieścić tam starsze posty, linki do stron zewnętrznych, zdjęcia oraz dokumenty. Serwis społecznościowy zaznacza, że wszystkie dodawane tam treści będą musiały być wcześniej opublikowane przez danego użytkownika.

Czytamy również, że wszystkie elementy dodane do „Polecane” będzie można edytować i usuwać w dowolnym momencie. Jak informuje źródło, jest to uaktualnienie, o które użytkownicy prosili serwis od dawna. Zdaniem socialmediatoday.com zakładka przyda się szczególnie freelancerom i właścicielom małych firm.

Źródło podaje, że zakładka „Polecane” nie pojawiła się jeszcze oficjalnie w serwisie. Niedługo ma zostać udostępniona wszystkim użytkownikom. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, LinkedIn Launches New 'Featured' Section on Profiles to Highlight Key Achievements and Links, Andrew Hutchinson, 19.02.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin