Na LinkedInie pojawią się ankiety?

dodano: 
21.04.2020
komentarzy: 
0

Do postów na LinkedInie będzie można dodawać ankiety – informuje socialmediatoday.com. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zdobyć informacje od swoich obserwatorów na każdy temat.

O testach nowej opcji poinformowała na Twitterze Jane Manchun Wong. Jak opisuje źródło, stworzyć będzie można pytanie z maksymalnie czterema odpowiedziami do wyboru. Będzie można także ustawić czas trwania ankiety, a następnie opublikować ją jak zwykły post – tłumaczy źródło.

screen

Źródło: twitter.com/wongmjane

Czytamy, że w zakładce „Pomoc” będzie można znaleźć dodatkowe informacje dotyczące tworzenia ankiet. Opcja dostępna będzie w wersji serwisu na przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. Można będzie tworzyć ankiety również w grupach. LinkedIn nie informuje, kiedy funkcja oficjalnie zostanie dodana – podaje źródło.

Jak czytamy dalej, LinkedIn pracuje także nad nową opcją „PresentationMode”, która pokazywałaby konwersacje połączone z określonym hashtagiem na platformie w formacie pełnoekranowym. Funkcja będzie dostępna w wersji serwisu na przeglądarki internetowe.

screen

Źródło: twitter.com/wongmjane

Zdaniem źródła celem „Presentation Mode” ma być zachęcenie użytkowników do wzięcia udziału w konwersacji podczas wydarzeń. Czytamy, że opcja może przydać się przede wszystkim w przypadku konferencji lub spotkań służbowych.

Dodatkowo LinkedIn testuje opcję edycji zdjęć w wersji serwisu na przegląrki internetowe – dodaje źródło. Fotografie będzie można przyciąć i obrócić oraz otagować na nim użytkowników lub dodać tekst.

screen

Źródło: twitter.com/wongmjane

(ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, LinkedIn Is Working on Polls and a New Hashtag 'Presentation Mode', Andrew Hutchinson, 18.04.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin