Nagrody Business Superbrands rozdane

dodano: 
10.12.2013
komentarzy: 
0

Wśród laureatów konkursu Business Superbrands 2013/2014, nagradzającego najsilniejsze marki biznesowe na polskim rynku,  znalazły się: Grupa Lotos, PwC i Solaris

Laureatów wybrali przedstawiciele dedykowanej Rady Marek. Tegoroczną nowością jest tytuł Created in Poland Business Superbrands.

Superbrands, organizacja nagradzająca  najbardziej rozpoznawalne i najsilniejsze marki, po raz kolejny wyłoniła liderów na rynku polskim wśród marek korporacyjnych i marek dla biznesu (B2B). Rada Marek Business Superbrands, złożona z najważniejszych przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych, a także ekspertów od wizerunku marek biznesowych, w wyniku nowej, dwuetapowej procedury wyłoniła najsilniejsze marki biznesowe
w Polsce. Początkowo jurorzy nominowali najefektywniejsze wizerunkowo marki, by następnie spotkać się na obradach. W czasie spotkania, w wyniku dyskusji i głosowania ustalona została finalna lista laureatów Business Superbrands 2013/2014.

Wśród liderów Business Superbrands znalazły się marki korporacyjne takie jak Agora, PGNiG, P&G czy Grupa LOTOS oraz marki świadczące usługi dla biznesu m.in.: PwC, Solaris czy Sodexo.

Created in Poland Business Superbrands

W wyniku obrad Rady Marek stworzono nową kategorię - Created in Poland Business Superbrands. Eksperci uznali, że na specjalne wyróżnienie zasługują marki, które powstały w Polsce i wypracowały ponadprzeciętny wizerunek w swojej kategorii, który pozawala im skutecznie konkurować  z markami pochodzenia zagranicznego.

Wśród laureatów Created in Poland Business Superbrands znalazły się między innymi Adamed, Newag czy pracuj.pl.

Pełną listę laureatów znajdziecie na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin