.

 

Najlepsi studenci PR-u

dodano: 
14.08.2008
komentarzy: 
0

Ruszyła kolejna edycja konkursu Asia Pacific PR Awards, którego jednym z elementów będzie wybór najlepszego studenta – PR-owca, czytamy na portalu PR Domain.com. Do zgarnięcia jest 6 000 dolarów, płatny staż w agencji Weber Shandwick, oraz podróż do Hong Kongu po odbiór nagrody.

Do konkursu mogą przystąpić studenci dowolnego kierunku, niekoniecznie związanego z promocją i public relations. Wśród stawianych wymogów jest studiowanie w dowolnej szkole wyższej z regionu Azji i Pacyfiku oraz zaprezentowanie kampanii PR-owskiej na zadany temat. W tym roku, w pierwszym etapie konkursu, podaje portal, kandydaci do miana najlepszego studenta PR-owca muszą zaprojektować kampanię dla firmy MasterCard, której grupą docelową są azjatyckie kobiety. Projekt ma zachęcać je do lepszego zarządzania własnymi finansami. Kandydaci, dopuszczeni do drugiego etapu, będą musieli zaprezentować jury projekt podczas wideokonferencji oraz zmierzyć się z zaaranżowaną dla nich sytuacją kryzysową.

Termin nadsyłania prac upływa 12 września. A nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone na gali Asia Pacific PR Awards, 20 listopada w Hong Kongu.
Więcej o konkursie można przeczytać tutaj. (ał)

Źródło:

PRDomain.com
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin