.

Natalia Osica w Gemiusie

dodano: 
28.01.2013
komentarzy: 
0

Natalia Osica, była rzeczniczka prasowa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, dołączyła do zespołu Gemiusa. Jako dyrektor ds. komunikacji z mediami odpowiada za budowanie wizerunku i rozpoznawalności Gemiusa w mediach, w Polsce i zagranicą.

Natalia Osica pracuje w branży PR od 2006 roku. Przez ostatnie cztery lata odpowiadała za strategię komunikacji, koordynację i realizację wszystkich działań z zakresu media relations dla Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i jej wydziałów zamiejscowych. Za jakość materiałów prasowych, promowanie ekspertów z uczelni i zaangażowanie we współpracę z mediami otrzymała wyróżnienie serwisu Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej („Popularyzator Nauki 2010”). Dla uczelni zdobyła nagrody w obszarze działań komunikacyjnych, w tym Złoty Spinacz 2012 w kategorii „PR korporacyjny”. Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencji Lighthouse Consultants.

Aktywnie działa w obszarze komunikacji naukowej. Jest wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Głównej Handlowej i Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Z wykształcenia socjolog (absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW). (oprac. bs)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin