„Nie taki #PR czarny” po raz szósty. O public relations w relacjach B2B już 14 maja

dodano: 
06.05.2019
komentarzy: 
0

Szóste spotkanie z cyklu „Nie taki #PR czarny”, którego organizatorem jest agencja Wordsmith PR, odbędzie się 14 maja 2019 roku w Olsztynie. Tematem przewodnim będzie PR w relacjach biznesowych, a gościem spotkania – Cyprian Maciejewski.

Podczas wydarzenia mowa będzie o realizacji strategii PR – o tym, jak się przygotować do wprowadzenia działań public relations w organizacji i budować relacje w biznesie – z partnerami, kontrahentami i instytucjami: jakimi kanałami docierać do grup interesariuszy czy jakich narzędzi używać, aby zbudować trwałe relacje.

Gościem spotkania będzie Cyprian Maciejewski, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, główny specjalista w gdańskim magistracie. Maciejewski ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży PR, przez pięć lat pracował również w mediach.

Odpowiadał m.in. za PR oraz CSR w jednym z zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce (ZU Sp. z o.o.), wprowadził spółkę do „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” i Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”. Był także PR Managerem w trójmiejskiej agencji Ambermedia, gdzie odpowiadał przede wszystkim za strategie i plany komunikacyjne, obsługę klienta, działania new business.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 maja 2019 roku o godzinie 17:30 w Olsztynie (CRS Ukiel, ul. Kapitańska 23).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, trzeba zarejestrować się na stronie.

Partnerem merytorycznym cyklu jest Instytut Monitorowania Mediów.

PRoto.pl jest patronem medialnym cyklu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin