.

 

Niestandardowy tekst i nowe kolory w naklejkach z linkami w Instagram Stories

dodano: 
10.12.2021
komentarzy: 
0

Instagram zmienia naklejki z linkami w Stories. Będzie można dodać do nich własny tekst oraz wybrać kolor – opisuje socialmediatoday.com.

Do naklejki „Link” w instagramowych relacjach będzie można dodać niestandardowy tekst – czytamy. Po dodaniu w Stories naklejki z linkiem użytkownik zostanie poproszony o dodanie własnego tekstu dla linku – opisuje źródło. Czytamy, że daje to więcej kreatywnych możliwości, które mogą przydać się markom i pomóc m.in. w zwiększeniu ruchu.

Instagram umożliwi także wybór koloru wyświetlania naklejki spośród wielu opcji. Czytamy, że aby zmienić kolor linku, trzeba dotknąć naklejki podczas jej umieszczania, a następnie wybrać barwę. Ąutor teskstu Andrew Hutchinson pisze, że z jego testów wynika, że dostępna jest ograniczona liczba  kolorów. Jednak, jak przyznaje, jest to kolejny sposób na wyróżnienie naklejek z linkami na różnego rodzaju tłach.

Źródło: twitter.com/instagram

Instagram udostępnił możliwość dodawania linków w Stories za pomocą naklejek dla wszystkich kont w październiku 2021 roku, by zapewnić użytkownikom możliwość pozyskiwania bezpośredniego ruchu z relacji. Te nowe opcje zapewnią jeszcze większy potencjał

Nowe opcje są już udostępniane wszystkim użytkownikom – podaje źródło. (mb)

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram Adds Custom Text to Link Stickers, New Color Options for Your Stories Links, 06.12.2021/ Zdjęcie główne: twitter.com/instagram
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin