.

Niesztampowy ranking wyborczy

dodano: 
20.10.2014
komentarzy: 
0

Już 16 listopada odbędzie się głosowanie w tegorocznych wyborach samorządowych. Na trzy dni przed wyborami Warszawska Grupa Doradców PR przedstawi ranking kandydatów, którzy mają największe szanse na wygraną ze względu na…  niecodzienną kampanię wyborczą.

Ranking pozwoli wyborcom zapoznać się z najbardziej niesztampowymi pomysłami na kampanię przedwyborczą. Zgłoszenia do rankingu przyjmowane są do 10 listopada na adres ranking@wgd-pr.pl. W rankingu wziąć udział mogą sami kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, jak również agencje PR i spin doktorzy chcący wypromować polityka, nad wizerunkiem którego pracują. Forma nadsyłanych zgłoszeń, to:

- przesłanie linku np. z youtube.com do spotu wyborczego lub wysłanie na podany adres pliku mp3, mp4, audio

- pliki graficzne prezentującego nieszablonową formą reklamy wyborczej

- zdjęcia z ciekawym rozwiązaniem marketingu politycznego

W przypadku bardziej niestandardowych materiałów należy kontaktować się telefonicznie, mejlowo lub osobiście z siedzibą Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations. Wówczas ustalone zostaną indywidualne zasady ich dostarczenia. Co najważniejsze, do rankingu zgłaszane mogą być całe kampanie wyborcze, jak i pojedyncze ich elementy. Zgłoszone materiały będą sukcesywnie prezentowane na stronie internetowej oraz na fanpage’u.

W sondażu wyłonionych zostanie dziesięciu kandydatów, których działania przedwyborcze cechować będą się najciekawszym według jury i najbardziej nietypowym podejściem do autoprezentacji. W komisji zasiądzie trzech ekspertów z Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations. Zwycięzcy otrzymają certyfikaty oraz to, co najcenniejsze - nagłośnienie ich kampanii w mediach internetowych. Lista laureatów ogłoszona zostanie na trzy dni przed wyborami samorządowymi, to jest 13.10.2014 na stronie internetowej oraz na facebookowym profilu organizatora.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin