Nowa agencja na rynku

dodano: 
28.05.2008
komentarzy: 
0

Na rynku pojawiła się nowa agencja PR-owska. Coco Tree, bo tak brzmi jej nazwa, założyły dwie osoby - Izabella Rogala i Magdalena Wesołowska-Tkacz.

Izabella Rogala była do tej pory dyrektorem działu kinowego w Best Filmie. Odpowiadała za marketing i koordynację pracy zespołu. Wcześniej pracowała jako PR manager grupy Radisson SAS w Polsce oraz project leader w firmie szkoleniowej MBT.

Magdalena Wesołowska-Tkacz zaś pracowała dotąd jako specjalista ds. projektów specjalnych i eventów w Best Film- produkcja i dystrybucja filmów. Była także asystentem producenta w firmie Media Brigade - produkcja filmowa, a w Centrum Sztuki WRO, zajmowała się oprawą festiwalu sztuki nowych mediów we Wrocławiu.

Agencja ma specjalizować się w łączeniu działań promocyjnych i wizerukowych dla firm z promowaniem kultury, ze szczególnym uwzględnieniem filmu. W zakresie oferowanych przez nią działań znajduje się prowadzenie relacji z mediami, organizacja festiwali i przeglądów filmowych oraz innych eventów, a także sponsoring.

Na początku maja agencja współpracowała z I Festiwalem Reżyserii Filmowej w Świdnicy. Jest także odpowiedzialna za konsulting PR-owski i marketingowy dla firmy z branży Internet/nowe technologie, wspiera także PR-owsko najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego „Afonia i pszczoły” i działa na rzecz filmu „Jeszcze dalej niż północ”. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin