Nowa agencja na rynku

dodano: 
02.04.2009
komentarzy: 
0

Na rynku pojawiła się nowa agencja BENEFIT MEDIA Communications, którą założyli Dariusz Dąbrowski i Aleksandra Biernacka-Szymaniak. W obrębie działań agencji znajdują się m.in.: relacje z mediami, doradztwo w komunikacji marketingowej, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, komunikacja kryzysowa, doradztwo w zakresie struktury i treści stron internetowych, ePR oraz projekty sponsoringowe.

Dariusz Dąbrowski przez ostatnie 3 lata był Partnerem w agencji Optimum PR, pracując głównie dla firm informatycznych, m.in. Pentacomp SA, Aladdin Knowledge Systems, Positive Advisory SA, a także wprowadzając tę ostatnią na rynek NewConnect. Realizował także projekty w zakresie sponsoringu sportowego dla marek: HP, Babolat, Expedus, Lexmark i innych. Dąbrowski pracę w PR rozpoczął w 1998 r. w agencji First PR.

Współpracował przede wszystkim z instytucjami z branży finansowej oraz IT. W ostatnim etapie pracy dla First PR pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za zespół Financial Services.

Aleksandra Biernacka od początku kariery związana była z branżą medyczną. Organizowała międzynarodowe konferencje i targi medyczne, w tym m.in. Expodent, ProFemina, ManExpo. Jako szef PR toruńskiej kliniki medycyny estetycznej realizowała własne projekty wizerunkowe o charakterze edukacyjnym, m.in. cykliczny projekt dla szkół „Ofensywa Młodych” oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym „Bezpieczne słonko”. Współpracowała z firmami: Blau Pharma, Galderma Polska, La Roche Posay, Bioderma, Novo Nordisk, Abbott i Boiron. (psp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin