piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowa agencja na rynku. Specjalizuje się w obsłudze kancelarii prawnych

Nowa agencja na rynku. Specjalizuje się w obsłudze kancelarii prawnych

Łukasz Walewski, do niedawna PR i Marketing Manager w kancelarii KOLS – Kaczmarczyk Orzechowski Legal Services, a wcześniej dziennikarz, założył własną agencję PR. Walewski PR, bo taką nazwę nosi firma, specjalizuje się w obsłudze kancelarii prawnych oraz firm z branży usług i produktów luksusowych.

Walewski PR świadczy usługi z zakresu public relations, zapewnia także całościową obsługę kancelarii prawnych, m.in. ulepszanie stron internetowych, prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych, szkolenia medialne, opracowanie i realizację strategii rozwoju marki czy audyty komunikacji wewnętnrzej i zewnętrznej, a także działania SEO/SEM i kampanie reklamowe w sieci.

Łukasz Walewski poprzednio od kwietnia do grudnia 2018 roku pracował w kancelarii KOLS – Kaczmarczyk Orzechowski Legal Services jako PR & Marketing Manager. Wcześniej był dziennikarzem – był związany m.in. z radiową Trójką, Radiem ZET czy TVN24.

Walewski informuje, że zespół liczy w tej chwili kilka osób, jednak nie podaje szczegółowych informacji o pracownikach. Mówi jednak, że agencja planuje wkrótce powiększenie zespołu. „Od początku do końca stawiamy na jakość. Nasze motto to słowa przypisywane rodzinie Gucci: »jakość pamięta się o wiele dłużej, niż cenę«. A ja osobiście uwielbiam łączyć dziennikarzy i prawników, bo ten fragment rynku informacyjnego w Polsce jest jednym z najbardziej wymagających” – mówi Walewski.

Agencja funkcjonuje od maja 2018 roku, jednak nie informowała wcześniej o swojej działalności. W gronie jej klientów jest m.in firma jubilerska Michelson Diamonds czy kancelarie Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni, Axelo Prawo i Podatki dla Biznesu, Just Comply, Jamano. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj