Nowa dyrektor i managerowie w Monday PR

dodano: 
25.04.2012
komentarzy: 
0

Od kwietnia na wyższych stanowiskach pracują m.in: Magdalena Skarżyńska (account director), Eliza Łapka i Adam Kozłowski (account managerowie) oraz Marianna Hoszowska (senior account executive).

Magdalena Skarżyńska, która dotychczas pracowała jako senior account manager, objęła stanowisko account directora i opiekę nad trzema działami Monday PR: corporate communication, advanced technology i consumer&business. Odpowiada za pracę zespołów PR, ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych klientów agencji, a także za dział szkoleń agencji.

Z kolei Eliza Łapka, dotychczasowy junior account manager, awansowała na stanowisko account managera. Zespół specjalizujący się w komunikacji korporacyjnej, którego jest szefową, powiększył się o dwie nowe osoby.

Adam Kozłowski, dotąd junior account manager, teraz jest account managerem i jednocześnie szefem działu consumer&business, prowadzonego dotąd przez Magdalenę Skarżyńską.

To nie jedyne awanse w Monday PR. Marianna Hoszowska objęła stanowisko senior account executive, a Krzysztof Rygiel i Marcin Lisiak pracują obecnie na stanowiskach account executive’ów. Zmiany nastąpiły także w dziale marketingu agencji – do zespołu dołączyła Monika Dąbrówka jako marketing assistant. Obecnie w agencji pracują 23 osoby. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin