Nowa prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu

dodano: 
29.06.2017
komentarzy: 
0

Na stanowisku osoby zarządzającej Forum Odpowiedzialnego Biznesu Mirellę Panek-Owsiańską zastąpiła Dominika Bettman. Nowa prezeska FOB została wybrana podczas walnego zebrania członków i członkiń stowarzyszenia, które odbyło się 28 czerwca 2017 roku.

Do jej obowiązków należy zarządzanie strategicznym rozwojem organizacji i współdziałanie z członkami zarządu.

Mirella Panek-Owsiańska po 11 latach pełnienia tej funkcji zrezygnowała z kandydowania. Do 2019 roku będzie jednak nadal reprezentować FOB w Zarządzie CSR Europe.

Dominika Bettman od 20 lat zarządza finansami w firmie Siemens, gdzie obejmuje stanowisko prezeski ds. finansowych, CFO spółki. Firma Siemens jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Bettman jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie.

W dniu walnego zebrania na trzyletnią kadencję powołano również nowe władze Stowarzyszenia. W zarządzie znaleźli się: Dominika Bettman (nowa prezeska), Anetta Jaworska-Rutkowska (nowa członkini zarządu), Krzysztof Kaczmar, Monika Kulik, Irena Piccola, Marzena Strzelczak, Barbara Tęcza.

Skład Komisji Rewizyjnej to natomiast Bartłomiej Roch Remisko, Tomasz Trabuć i Przemysław Oczyp.

Mirella Panek-Owsiańska o swoich planach napisała na Facebooku. We wpisie, w którym znalazło się podsumowanie jej działań i podziękowania, napisała, że zajmie się teraz nowymi projektami z obszarów społecznego, politycznego i doradczego.

Źródło: facebook.com/mirella.panek.owsianska

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin