wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowak i Arwaj-Sidorowicz założyły agencję

Nowak i Arwaj-Sidorowicz założyły agencję

Na rynek public relations wchodzi nowa agencja – CommuniCanDo. Założyły ją: Agnieszka Nowak (ostatnio PR director The Addictives) i Aneta Arwaj-Sidorowicz, która wcześniej współpracowała m.in. ze Świeżą Bazylią.

CommuniCanDo oferuje: strategie działań PR oraz marketingowe, media relations, digital PR, event PR, corporate PR, brand PR, employer branding i zarządzanie kryzysowe. Pierwsi klienci agencji to: eventowa endorfina events i sklep internetowy/projekt kulinarny „Jak u Mammy” (dla których firma Nowak i Arwaj-Sidorowicz zajmie się obsługą PR) oraz TRONIK, firma oferująca monitoring GPS do zarządzania flotami pojazdów (w imieniu której CommuniCanDo zadba o PR i marketing). Dodatkowo agencja bierze udział w dwóch przetargach.

Założycielki w branży pracują od dawna. Nowak, ma ponad 7 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych. Była odpowiedzialna m.in. za komunikację PR oraz social media w branżach: interaktywnej, telewizyjnej, IT, FMCG oraz działania CSR-owe. Jest ekspertem w dziedzinie wykorzystania narzędzi digitalowych w działaniach PR. Karierę rozpoczęła na początku 2006 roku w Ciszewski Public Relations, następnie pracowała w branży internetowej gdzie zajmowała się PR-em i marketingiem dla agencji: OS3 multimedia, Netizens|Peppermin oraz GoldenSubmarine. Współtworzyła serwis z infografikami 360interactive.pl, który był nominowany do nagrody Mixx Awards w 2011 roku.

Aneta Arwaj-Sidorowicz z kolei, zajmuje się budowaniem i wdrażaniem strategii komunikacyjnych od 5 lat. Specjalizuje się w PR-ze produktowym, event PR-ze i budowaniu relacji z mediami. Posiada doświadczenie w marketingu farmaceutycznym i realizacji projektów PR-owych związanych z ochroną zdrowia. Była odpowiedzialna m.in. za komunikację takich marek jak: NAC, Novartis, East Pictures, Reckitt Benckiser, Becker, Grundig Polska, Thegra Poland, Acciona Energia. Zajmowała się także promocją leków Rx i OTC. Pracowała w agencjach: Buzz PR i Świeża Bazylia oraz firmie farmaceutycznej Hand-Prod. (es)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj