.

 

Nowe osoby w HSP Management

dodano: 
07.03.2024
komentarzy: 
0

Z początkiem stycznia 2024 roku do HSP Management, spółki zarządzającej grupą hoteli, dołączyły dwie nowe osoby. Alicja Truchel rozpoczęła pracę jako specjalistka ds. marketingu i PR, a Paweł Mroziak objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu. 

Truchel w nowej roli jest odpowiedzialna za marketing, branding, public relations, prowadzenie biura prasowego oraz obsługę mediów społecznościowych obiektów należących do HSP. 

Z marketingiem i public relations jest związana od pięciu lat. W 2022 roku dołączyła do Havas Creative Network, gdzie jako PR Group Coordinator odpowiadała za komunikację w mediach społecznościowych, PR grupy, obsługę biura prasowego oraz pozycjonowanie liderów. 

Wcześniej pracowała w AdviseU, gdzie zajmowała się m.in. opracowaniem i wdrażaniem strategii marketingowych, kształtowaniem wizerunku marki osobistej, organizacją działań reklamowych oraz prowadzeniem działań w mediach społecznościowych klientów. 

Mroziak na nowym stanowisku zajmuje się prowadzeniem działu sprzedaży i marketingu, a także komercyjnym wejściem na rynek nowego obiektu – Termy Karkonosze Resort & Spa. 

Nowy dyrektor ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w turystyce i hotelarstwie. W ostatnich latach działał w hotelach w Poznaniu i Krakowie, gdzie odpowiadał za strategię sprzedaży i marketingu. Wcześniej pracował w sieciach hotelarskich, takich jak Marriott, Starwood, Accor czy Hilton.  (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin