niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowe osoby w Synertime

Nowe osoby w Synertime

Do agencji dołączyły dwie nowe osoby, które zajmą się mediami społecznościowymi. Klaudia Daniluk objęła stanowisko Social Media Executive, natomiast Katarzyna Markieicz pełni funkcję Account Executive. Obie będą opiekowały się projektami z obszaru FMCG, kulturalno-rozrywkowego, healthcare i CSR.

Klaudia Daniluk jest założycielką programu „Lubię Pomagam” – kampanii promującej krwiodawstwo i zdrowy styl życia w mediach społecznościowych. Wcześniej pracowała m.in. w agencji kreatywnej Connectmedica, gdzie obsługiwała media społecznościowe m.in. marek APAP, Ibuprom, Hellozdrowie.pl, Gripex czy Moja Intima.
Do jej zadań w Synertime będzie należała koordynacja profili i kampanii promocyjnych marek oraz ich produktów na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Podlega jej kilkunastoosobowy zespół konsultantów.

Katarzyna Markiewicz przeszła do nowej agencji z Grupy Accata, gdzie zajmowała się współpracą z blogerami i mediami, organizowała też eventy i prowadziła działania marketingowe i PR-owe. 4-letnie doświadczenie zdobywała nie tylko w agencjach PR, lecz także w telewizji (TVP, Teleexpress) i portalach informacyjnych. Prowadzi bloga 8ipol.pl.
W Synertime będzie pracowała przy projektach z obszarów FMCG i healthcare. Będzie obsługiwała realizacje łączące w sobie social media, eventy, działania produkcyjne, reklamowe i elementy CSR. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj