.

 

Nowe osoby w zespole 24/7Communication

dodano: 
07.03.2017
komentarzy: 
0

Od 1 marca 2017 roku Paweł Modzelewski rozpoczął pracę jako Head of Strategy, a Jakub Żychliński objął stanowisko Junior Account Managera.

Paweł Modzelewski

Paweł Modzelewski jako Head of Strategy będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji oraz optymalizację rozwiązań komunikacyjnych klientów. Wesprze także działania z zakresu new business.

Wcześniej przez 8 lat związany był z agencją Starcom (obecnie Publicis Media), gdzie zajmował się m.in. strategią i realizacją kampanii digitalowych oraz social mediowych dla marek takich jak Samsung, T-Mobile, Coca-Cola, Kamis, Milka, Prince Polo, Crunchips czy Link4. Modzelewski budował oraz prowadził zespół składający się z kilkunastu specjalistów o różnych kompetencjach (account managerzy, paid social specjaliści, content designerzy).

Jakub Żychliński

Jakub Żychliński na stanowisku Junior Account Manager wzmocni zespół korporacyjny 24/7Communication. Będzie odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną, wsparcie działań marketingowych i CSR dla klienta Procter&Gamble.

Przez kilka lat pracował jako dziennikarz w TVP oraz Agorze. Ostatnio był związany z agencją Maurent PR, gdzie odpowiadał za prowadzenie komunikacji korporacyjnej m.in. Grupy Azoty Police, Polskiej Spółki Gazownictwa oraz globalnej firmy UL, która zajmuje się testami i certyfikacją. Żychliński jest absolwentem Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. (pk) 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin