Nowi agenci w FBI

dodano: 
08.03.2012
komentarzy: 
0

Zespół agencji Front Brand Integrated, specjalizującej się w realizacji projektów marketingowo-reklamowych, powiększył się o dwie osoby. Za obsługę PR klientów agencji odpowiadają od marca byli specjaliści MagnifiCo - Irena Musiałkiewicz oraz Michał Chmielewski.

Michał Chmielewski, który w MagnifiCo był senior account managerem, w FBI będzie odpowiedzialny za rozwój agencji oraz kontakty z klientami. Z wykształcenia politolog. Specjalizuje się w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi, PR korporacyjnym, marketingu sportowym i strategiach CSR. Pracował m.in. dla: Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Telepizzy, Discovery Polska, Tele-Polska Holding, Partex, Mobile Experts czy Cool Marketing.

Irena Musiałkiewicz jest menedżerem z blisko 10-letnim doświadczeniem w PR, marketingu i mediach. W MagnifiCo pełniła funkcję account managera. W swojej karierze pracowała m.in. dla takich marek jak: Avon, Frey Wille, Sony, Procter and Gamble, Wella, Polpharma, czy Royal Collection. Jako projekt manager, realizowała kampanie społeczne dla: MSD Polska czy Polski Przemysł Spirytusowy. Była odpowiedzialna za realizację kampanii społecznych: „Piłeś, nie jedź”, „Ciąża bez alkoholu”, „Pomóż sobie, Zmień myślenie”. Absolwentka wydziałów filozofii i psychologii. Specjalizuje się w zakresie brand PR-u i PR korporacyjnego. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin