niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowe osoby w dziale korporacyjnym Grayling Poland

Nowe osoby w dziale korporacyjnym Grayling Poland

W lipcu 2022 roku dział komunikacji korporacyjnej Grayling Poland został wzmocniony o trzy nowe pracownice – Patrycję Blajer, Natalię Kossakowską i Zuzannę Pydzikovą. Objęły one stanowiska Account Executive.

Patrycja Blajer doświadczenie obszarze komunikacji marketingowej zdobyła podczas pracy dla marek z branży rozrywkowej, odzieżowej, sportowej czy farmaceutycznej. Pracowała również w branży szkoleniowej w Grupie Firm Doradczych Values. W Grayling będzie odpowiadać za projekty z zakresu komunikacji B2B oraz wsparcie klientów w przygotowaniach do wystąpień ekspertów na eventach branżowych.

Natalia Kossakowska specjalizuje się w PR w obszarze opieki zdrowotnej, przemysłu, energetyki oraz nowych technologii. Zdobywała doświadczenie między innymi w agencji Lighthouse. Na nowym stanowisku odpowiada za działania na rzecz klienta z branży fintech.

Z kolei Zuzanna Pydzikova swoje doświadczenie zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz w ośrodku analitycznym. Z branżą PR jest związana od ponad dwóch lat. Pracowała w Clue PR. W tym czasie realizowała działania na rzecz klientów z branży finansowej i technologicznej. (zd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj