.

Nowi klienci dołączyli do Good One PR

dodano: 
23.11.2022
komentarzy: 
0

W ostatnich miesiącach do grona klientów Good One PR dołączyło sześć marek, dla których agencja prowadzi działania z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego.

W październiku 2022 roku agencja zaczęła współpracę z czterogwiazdkowym hotelem Crowne Plaza Warsaw – The HUB, znajdującym się przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, oraz zlokalizowanymi pod tym samym adresem markami Nova Wola – restauracją z polską kuchnią – i The Roof, skybarem na 21 piętrze. Marki te należą do spółki Ghelamco Hotel. Good One PR odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych mających na celu promocję tych miejsc oraz ich oferty. Współpraca jest efektem działań new business, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

Od września 2022 roku do grona klientów Good One PR dołączyły z kolei firmy RAJA Polska – europejski dystrybutor materiałów opakowaniowych i wyposażenia dla firm – oraz FroGum, czyli polska rodzinna firma specjalizująca się w produkcji dywaników samochodowych i wkładek do bagażników

Współpraca z RAJA Polska ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy i zwiększanie jej rozpoznawalności na polskim rynku. Agencja zajmuje się prowadzeniem biura prasowego, monitoringiem mediów i komunikacją nowych produktów. Good One PR wygrało przetarg na obsługę tej marki, a umowę podpisano na 18 miesięcy.

Dla FroGum agencja realizuje działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego, w tym prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami, liderami opinii oraz testy produktów. Współpraca jest wynikiem działań new business, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

Od lipca 2022 roku Good One PR współpracuje natomiast z Energy Solution, przedsiębiorstwem zajmującym się profesjonalnym doradztwem dla odbiorców energii elektrycznej i gazu ziemnego w obszarze merytorycznym, finansowym oraz prawnym. Działania mają na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy, pozycjonowanie eksperckie jej przedstawicieli oraz promocję kluczowych usług. Do zadań agencji należ: inicjowanie dyskusji w mediach, prowadzenie biura prasowego, monitoring mediów, a także pozycjonowanie firmy w środowisku branżowym. Good One PR zostało wybrane przez Energy Solution w przetargu, a umowę zawarto na czas nieokreślony.

Z ramienia agencji działania dla RAJA Polska i Energy Solution realizuje zespół komunikacji B2B, którym zarządza Michał Zębik, Senior Account Manager. Za projekty FroGum, Crowne Plaza Warsaw – The HUB, Nova Wola i The Roof odpowiada natomiast zespół komunikacji konsumenckiej prowadzony przez Ilonę Rutkowską, Account Manager. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin