.

 

Nowi partnerzy strategiczni FOB-u

dodano: 
10.11.2005
komentarzy: 
1

Nowi partnerzy zostali przyjęci do Forum Odpowiedzialnego Biznesu podczas dorocznej konferencji Odpowiedzialny Biznes 2005, która odbyła sie w dniach 7-8 listopada. Do dotychczasowych 20 partnerów strategicznych dołączyły: Accenture, PKN Orlen, PTK Centertel oraz Telekomunikacja Polska.
Partnerstwo Strategiczne to długofalowy program współpracy firm i Forum, którego celem jest szerzenie idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce i kreowanie dobrego klimatu wśród różnych grup interesariuszy. Z drugiej strony ta współpraca to tworzenie swego rodzaju forum wymiany dobrych przykładów i doświadczeń, wspierających firmy w rozwoju praktyk odpowiedzialnego biznesu.
„Cieszę się, że do grona partnerów biznesowych Forum dołączyły kolejne firmy i obecnie Forum współpracuje z 20 Partnerami Strategicznymi. Ta rosnąca grupa firm, stale z nami współpracujących, jest najlepszym dowodem na to, że w Polsce zagadnienie odpowiedzialnego biznesu zyskuje na znaczeniu. Mamy nadzieję, że zaangażowanie naszych partnerów przekona kolejne firmy do stosowania praktyk odpowiedzialnego biznesu i grono ambasadorów tego tematu będzie ciągle rosło. W Polsce mamy jeszcze dużo do zrobienia” - mówi Małgorzata Greszta, Prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
10.11.2005
10:07:37
...
(10.11.2005 10:07:37)
Może najpierw członkowie FOB zadbaliby o swoich własnych pracowników. Mniej ściemniania, więcej konkretnych działań, pls.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin