.

 

Nowi pracownicy w Sensors PR

dodano: 
08.06.2005
komentarzy: 
0

1 czerwca 2005 roku do zespołu Sensors dołączyli dwaj nowi konsultanci – Magda Żmijewska, na stanowisko Senior Account Executive i Piotr Cywiński, na stanowisko Senior Account Manager.
Magda Żmijewska pracowała w Towarzystwie Nasz Dom, gdzie była odpowiedzialna za działania public relations i koordynację współpracy z firmami sponsorskimi. Realizowała szereg projektów obejmujących współpracę m.in. z Bankiem Pekao SA, Shell, Premiumclub, Wartą SA i Pocztą Polską. Ponadto planowała i prowadziła kolejne edycje akcji Góra Grosza i Pocztówka do Św. Mikołaja. W Sensors dołączyła do zespołu specjalizującego się programach z zakresu odpowiedzialności społecznej biznesu i prewencyjnych. Magda ukończyła studia na Akademii Medycznej. W czasie wolnym pływa (jest instruktorem pływania i ratownikiem wodnym) i gra na fortepianie.
Piotr Cywiński dołącza do zespołu obsługującego klientów z branży farmaceutycznej. Wcześniej pracował w agencji Primum Public Relations na stanowisku Account Manager, gdzie realizował projekty m.in. dla Servier, Polfy Warszawa i Scheringa. Piotr Cywiński jest absolwentem SGH. Czas wolny spędza czynnie wybierając nurkowanie, windsurfing, karate lub rollerblades.
Aktualnie zespół Sensors liczy 16 konsultantów realizujących kampanie public relations dla PKO Banku Polskiego, PZU SA, Reader’s Digest, Sharp Electronics, Volvo Auto Polska, V&S Luksusowa Zielona Góra SA, Nestle (After Eight), US Pharmacia (Ibuprom). W 2005 roku agencja jest ponadto organizatorem największej wystawy sztuki publicznej CowParade Warsaw 2005.

    
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin