.

 

Nowości w Weber Shandwick

dodano: 
10.10.2007
komentarzy: 
0

Weber Shandwick podpisał umowę z dwiema firmami: AWD, niezależni doradcy finansowi i AmRest, franczyzobiorca restauracji szybkiej obsługi. W związku z pozyskaniem nowych klientów przez Weber Shandwick do działu korporacyjnego prowadzonego przez Andrzeja Godewskiego dołączyły: Magdalena Kramska-Kink, senior account manager i Agnieszka Mężyńska, account executive.

Magdalena Kramska-Kink przez 6 lat zajmowała się PR w Radiu Zet i Grupie Eurozet. Ostatnio była managerem w First Public Relations. Z wykształcenia jest psychologiem społecznym. Do jej obowiązków należy zarządzanie obsługą klientów korporacyjnych Weber Shandwick.

Agnieszka Mężyńska odpowiada za przygotowanie materiałów prasowych i bieżące kontakty z mediami. Ukończyła politologię, specjalizacja marketing polityczny. Do tej pory pracowała w biurze prasowym Ministerstwa Gospodarki.
 
Bezterminowa umowa Weber Shandwick z AWD Polska przewiduje angażowanie konsultantów Weber Shandwick na żądanie klienta. Natomiast podpisana na razie do końca tego roku umowa z AmRest obejmuje przygotowanie strategii i działania PR dla marki Pizza Hut oraz wsparcie komunikacyjne relacji inwestorskich AmRest. (ak)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin