Nowy członek ZFPR

dodano: 
23.10.2013
komentarzy: 
0

22 października do grona Związku Firm Public Relations dołączyła agencja LEWIS PR Global Communications. Istniejąca od 2008 roku firma specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacyjnych, doradztwie strategicznym, zarządzaniem i budowaniem reputacji marki, zarządzaniem kryzysowym, relacjach z mediami, kampaniach promocyjnych i edukacyjnych, social mediach i digital marketingu.

„Wstąpienie do ZFPR daje nam możliwość współpracy z firmami PR-owymi w całej Polsce, szansę na kształtowanie rynku usług public relations w naszym kraju, edukacji młodych specjalistów oraz dbania o przestrzeganie kodeksu etycznego w branży. To także potwierdzenie naszej pozycji rynkowej po ponad 5 latach na tym rynku. Wierzymy, że współpraca okaże się korzystna dla obu stron i przyniesie nasz mały wkład w rozwój branży PR w Polsce” - skomentował przystąpienie do ZFPR-u Łukasz Kluj, regional director Eastern Europe.

„Przyjęcie LEWIS PR do grona ZFPR to kolejny krok, który umacnia naszą organizację oraz branżę. Liczymy, że doświadczenia konsultantów LEWIS PR wpłyną korzystnie na działalność Związku,  poprzez ich zaangażowanie w różnorodne działania Związku, jak choćby grupy robocze, czy nasze projekty edukacyjne”– powiedziała Julia Kozak, wiceprezes ZFPR.

Związek Firm Public Relations powstał w styczniu 2001 roku. Aktualnie zrzesza 40 agencji.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin