Nowy gracz na rynku - PRownia

dodano: 
23.11.2012
komentarzy: 
0

Mamy na rynku nową agencję PR. PRownia – Sztuka Relacji, założona przez Karolinę Hausner i Annę Zakrzewską, ma już trzech klientów: Duet Dance Studio, FIRMĘ 2000 oraz Zorton.

Dla Duet Dance Studio PRownia pracuje od października. Do jej zadań należy przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, opracowanie i przeprowadzenie akcji specjalnych, a także działania w mediach społecznościowych oraz opieka nad stroną www. Klienta pozyskano z polecania, umowę zawarto na trzymiesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.

Od listopada z usług agencji korzysta też firma doradczo-szkoleniowa FIRMA 2000. PRownia wspiera ją w promocji projektów unijnych (relacje mediowe, przygotowanie mediaplanów i emisję reklam, e-PR, opracowanie materiałów promocyjnych, identyfikacja wizualna), a także w działaniach marketingowych i PR dla samej FIRMY 2000. Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji, a umowę podpisano do końca 2013 roku.

Na rzecz firmy Zorton agencja zajmie się z kolei relacjami mediowymi oraz współpracą z blogerami w zakresie wprowadzenia na rynek platformy reklamy mobilnej, obecnie dostępnej dla klientów sieci Orange. Ten kontrakt – o charakterze projektowym (do końca 2012 roku) to wynik konkursu ofert. Firmy nie wykluczają przedłużenia współpracy.

Jedna z założycielek, Anna Zakrzewska, zdobywała doświadczenie w agencji PR Eficom, później w firmie szkoleniowo-doradczej na stanowisku kierownika działu PR i marketingu. Jest autorką i koordynatorką kilkudziesięciu kampanii komunikacyjnych oraz certyfikowanym trenerem szkoły trenerów Marschall w zakresie umiejętności interpersonalnych, public relations, marketingowych i społecznej odpowiedzialności biznesu. Karolina Hausner PR-owe szlify zdobywała w agencjach PR (Partner of Promotion, Liberty Gruop) pracując dla marek takich jak: Bakalland, Finlandia, Jack Daniel’s, Oshee, Braun, Reebok i wielu innych. Tworzyła i realizowała również kampanie społeczne oraz wdrażała i promowała projekty unijne. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin