Nowy PR manager w Polskapresse

dodano: 
11.07.2012
komentarzy: 
0

Od 1 lipca PR managerem Grupy Polskapresse jest Katarzyna Ługowska, która wróciła do firmy po kilkuletniej przerwie. Zastąpiła Katarzynę Petrykowską, starszego specjalistę ds. PR.

W Grupie Ługowska odpowiada za komunikację wewnętrzną, zewnętrzną (wsparcie dla rzecznika prasowego), realizację projektów PR oraz CSR. Podlega Magdalenie Chudzikiewicz, dyrektor marketingu i PR Polskapresse, która pełni jednocześnie funkcję rzecznika prasowego.

Nowa PR manager w latach 2007-2008 pracowała w dziale marketingu. Ostatnio pełniła funkcję brand managera w firmie All Live.pl zajmującej się transmisjami sztuk teatralnych do internetu. Wcześniej z ramienia agencji Testa Communications, koordynowała wprowadzenie na polski rynek sieci sklepów TK Maxx. Odpowiadała za PR produktowy, relacje z mediami lokalnymi, organizację eventów, koordynację sesji zdjęciowych, PR kryzysowy, wsparcie działań marketingowych i doradztwo w zakresie planowania mediów. Była również związana z wydawnictwami: G+J Polska i Business Press. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin