piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowy rzecznik Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowy rzecznik Centrum Myśli Jana Pawła II

W maju stanowisko rzecznika prasowego oraz kierownika działu komunikacji w Instytucji Kultury m.st. Warszawy – Centrum Myśli Jana Pawła II – objęła Joanna Korzeniewska.

W ramach pełnienia nowej funkcji będzie zarządzać obszarami: PR, marketing, promocja, fundrasing i B2B oraz biurem prasowym Centrum.

Poprzednio w PR Prima Corporate Advisory była odpowiedzialna za obsługę międzynarodowych firm z branży energetycznej oraz instytucji naukowej.

W branży public relations Korzeniewska działa od 2000 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencji On Board. Później była rzecznikiem prasowym w spółce energetycznej (obecnie PGE Dystrybucja), następnie rzecznikiem i kierownikiem biura promocji w warszawskich Wodociągach. Przez wiele lat kierowała pracą biura PR w warszawskiej gminie żydowskiej (organizacji typu NGO zajmującej się promocją kultury żydowskiej).

Ma za sobą również współpracę z Międzynarodowym Instytutem Biologii Molekularnej i Komórkowej, dla którego opracowała strategię komunikacji społecznej oraz zainicjowała i wdrożyła kampanię edukacyjną. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj