Nowy rzecznik prasowy w Urzędzie Miasta we Włocławku

dodano: 
15.09.2017
komentarzy: 
0

Od 1 września 2017 roku obowiązki reprezentacyjne Urzędu Miasta we Włocławku pełni Angelika Żychlewicz, która objęła stanowisko rzecznika prasowego. Zastąpiła Bartłomieja Kucharczyka, który obecnie jest kierownikiem Referatu Komunikacji Społecznej w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej.

Żychlewicz nadal sprawuje obowiązki wynikające z jej poprzedniego stanowiska – dyrektora Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej – na którym pracowała przez ponad rok i łączy je z nowymi, przydzielonymi jej zadaniami. Są to między innymi: kreowanie i realizacja polityki promocyjnej Włocławka; planowanie, realizacja i koordynacja kampanii i projektów promocyjnych oraz monitorowanie efektów podejmowanych działań promocyjnych czy prezentowanie w mediach działań prezydenta i organizowanie konferencji prasowych.

Nowa rzecznik jest absolwentką administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2012 roku była pracownikiem biura parlamentarnego posła na Sejm RP Marka Wojtkowskiego, a jej zadaniami były m.in.: reprezentowanie posła na spotkaniach służbowych, prowadzenie biura, organizacja spotkań, kontakt z mediami internetowymi oraz publikacje tekstów. W latach 2014-2016 pracowała jako asystentka Prezydenta Miasta Włocławek i pełniła funkcje reprezentacyjne oraz protokolarne prezydenta, zajmowała się organizacją spotkań, wizyt, konferencji i posiedzeń. Brała także udział w polityce informacyjnej oraz obsłudze medialnej Urzędu oraz w działaniach promocyjnych.

(bm)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin