Nowy rzecznik Uniwersytetu Łódzkiego

dodano: 
02.11.2017
komentarzy: 
0

Paweł Śpiechowicz od 2 listopada 2017 roku odpowiada za kontakty z mediami i kształtowanie polityki informacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego. Do jego obowiązków będzie należało pokazywanie badań i sukcesów naukowych uczelni, a także koordynacja zmian związanych z nową identyfikacją wizualną UŁ.

Wcześniej przez prawie dziesięć lat Śpiechowicz pracował w łódzkim oddziale TVP. Był reporterem, wydawcą Łódzkich Wiadomości Dnia, prowadził relacje live i programy publicystyczne w studiu. Specjalizował się w tematyce z zakresu polityki i społeczeństwa. Przez ostatnie półtora roku koordynował treści wideo na UŁ. Z wykształcenia jest historykiem, tytuł absolwenta zdobył na łódzkiej uczelni. Zastąpił na stanowisku rzecznika Tomasza Boruszczaka.

Zmiany wizerunkowe na UŁ zapoczątkowała Anna Rolczak, która od kwietnia 2016 roku jest dyrektorem Centrum Promocji UŁ. Wcześniej była zawodowo związana z branżą usługową, m.in. w obszarze e-commerce. Wraz z końcem 2016 roku wzmocnieniem działań komunikacyjnych zajęła się Agnieszka Woś, która doświadczenie w zakresie public relations i mediów społecznościowych zdobywała m.in. w Pelion Healthcare Group, Telma Communications Agency i Linkleaders. Zespół wzmocniła również Honorata Ogieniewska, wieloletni pracownik uczelni, która zajmuje się promocją nauki, a za materiały wideo związane z badawczymi i naukowymi osiągnięciami kadry Uniwersytetu Łódzkiego odpowiada Maciej Fornal, który wcześniej współpracował m.in. z Polsatem, Canal+ czy BBC. (red)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin