Nowy specjalista ds. PR w Mieszko

dodano: 
27.04.2017
komentarzy: 
0

Karolina Masalska pracuje w Mieszko jako specjalista ds. PR. Do firmy dołączyła wraz z początkiem lutego 2017 roku.

Do jej zadań należy współtworzenie strategii PR dla produktów Mieszko. Jest także odpowiedzialna za opracowywanie materiałów prasowych i promocyjnych na temat firmy i jej produktów, tworzenie narzędzi efektywnego kontaktu z mediami (tradycyjnymi i społecznościowymi), koordynacja konkursów i innych działań promocyjnych oraz utrzymywanie relacji z dziennikarzami i blogerami, a także liderami opinii.

Poprzednio Karolina Masalska pracowała w Instytucie Monitorowania Mediów. Pracę w tej firmie rozpoczęła w lutym 2015 roku jako stażysta, po czym szybko awansowała, początkowo na stanowisko młodszego specjalisty ds. PR, a następnie specjalisty ds. PR. Zajmowała się kontaktami z mediami, przygotowywaniem raportów analitycznych, lokowaniem prelegentów IMM na konferencjach branżowych oraz koordynacją eventów. W ramach swoich obowiązków współpracowała m.in. z Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Radiem Kolor czy Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Doświadczenie zdobywała również w organizacjach studenckich takich jak Erasmus Student Network i Erasmus Lisboa. Zajmowała się m.in. planowaniem i organizacją eventów.

Mieszko korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mb)

Zdjęcie główne: Joanna Jałowiec

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin