Oficjalny start PR Solutions

dodano: 
17.10.2005
komentarzy: 
0

PR Solutions to nowa agencja public relations, która rozpoczęła działalność w Krakowie. Agencja oferuje pełen zakres usług public relations. PR Solutions funkcjonuje na razie jako stowarzyszenie freelancerskie, które zrzesza osoby dysponujące doświadczeniem w obszarze public relations.
Założycielem PR Solutions jest Andrzej Sowula, absowent politologii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez ostatnie 2 lata zajmował stanowisko starszego specjalisty ds. PR w agencji reklamowej DEMO Effective, kierując jej działem PR. Wcześniej był specjalistą ds. PR w firmie The Polished Group SA z grupy Prokom Software.
Agencja ma na starcie 4 klientów z branży teleinformatycznej. Są nimi: Inotel SA - niezależny operator telekomunikacyjny specjalizujący się w usługach telefonii internetowej, Polcom Storage - krakowski integrator zaawansowanych systemów backupowych i archiwizowania danych, Ogicom – wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań hostingowych dla biznesu, oraz DomainMaker – firma zajmująca się rejestrowaniem domen internetowych. Wszystkie te firmy są obsługiwane przez PR Solutions w zakresie relacji z mediami.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin