Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

dodano: 
25.05.2016
komentarzy: 
0

Ogilvy PR świadczy kompleksowe usługi z zakresu komunikacji produktów i marek. Dzięki ścisłej współpracy z agencją reklamową Ogilvy & Mather, dostarcza klientom holistyczne podejście do stojących przed nimi wyzwań. Główni klienci agencji to: Huawei, TK Maxx i Grohe.
 
„Ogilvy Public Relations to jedna z największych sieciowych agencji na świecie. W Polsce nieustannie poszerzamy portfolio swoich klientów i powiększamy zespół” – mówi Tomasz Cichocki, dyrektor Ogilvy PR w Polsce. „Chcemy być aktywnym uczestnikiem rozwoju sektora public relations w Polsce, dlatego cieszę się, że dołączamy do grona agencji zrzeszonych w Związku Firm Public Relations” – dodaje.

„Przystąpienie do Związku Ogilvy PR to potwierdzenie woli współdziałania profesjonalnych firm PR na rzecz rozwoju i podnoszenia standardów polskiej branży public relations. Poszerzające się grono członków ZFPR świadczy też o istocie organizacji branżowych i możliwości ich dużego wpływu na pozytywne kształtowanie warunków biznesowych oraz etycznych w środowisku. Cieszymy się, że agencja Ogilvy PR dołączyła do grona ZFPR. Jesteśmy przekonani, że wspólnie podejmiemy ważne dla branży tematy” -  mówi Grzegorz Szczepański, Prezes Związku Firm Public Relations. (red)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin