Optimum PR z Akademią Pstryk

dodano: 
11.04.2006
komentarzy: 
0

Agencja Optimum PR rozpoczęła współpracę z Akademią Pstryk. Zadaniem agencji będzie rozpowszechnienie w mediach projektów edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży. W maju i czerwcu animatorzy Akademii Pstryk wraz z młodymi artystami zorganizują cykl działań prezentujących twórczość dzieci i możliwości fotografii otworkowej. Będzie to m.in. wystawa w Galerii Nizio, prezentacje podczas Pikniku Internautów, aukcja prac oraz warsztaty fotograficzne na Dworcu Centralnym w Warszawie, wystawy w galerii Intercity oraz na stacji metra w Warszawie.
Wszystkie te akcje będzie wspierać organizacyjnie agencja Optimum PR. Akademia Pstryk została założona w 2005 roku przez Martę Kotlarską i jej przyjaciół, którzy swój czas i energię postanowili poświęcić dzieciom z warszawskiej Pragi. Celem Akademii jest aktywizacja dzieci i młodzieży i samodzielne podejmowanie inicjatyw w środowisku społecznym. Akademia promuje twórczą aktywność, jaką jest fotografia otworkowa. Uczestnicy warsztatów mają możliwość samodzielnego skonstruowania aparatu fotograficznego z ogólnie dostępnych przedmiotów codziennego użytku. Fotografie otworkowe wykonywane są przeważnie niezbyt skomplikowanymi aparatami, do zrobienia których może wystarczyć zwykła puszka.
Swego wsparcia dla przedsiewzięć Akademii Pstryk udzielili m.in.: Biuro Promocji Miasta, PKP Intercity, Nizio Gallery, Program Promocji Kultury „pociąg do sztuki”, Agencja Interaktywna Artivo.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin